У Полтаві нарешті демонтували пам’ятник російському царю 

У Полтаві нарешті демонтували пам’ятник російському царю 

Щоби прибрати його, бюджетних грошей не витрачали - за все сплатили благодійники. Останні три роки Петро Перший біля музею "Поле Полтавської битви" стояв накритий чорним пакетом. У міській раді кажуть, що демонтували його відразу, щойно Міністерство культури викреслило з реєстру пам'яток понад 10 імперських монументів та символів міста. Ще кілька, зокрема й зі згадкою про Петра, знесуть найближчим часом. Деталі - в ТСН.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie