Уряд хоче, щоб банки почали "ділитися"

Уряд хоче, щоб банки почали "ділитися"

Прем'єр-міністр вважає: тут має бути соціальна справедливість і оподатковувати треба тих, у кого на депозиті понад п'ятдесят тисяч гривень. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie