Уряд хоче, щоб банки почали "ділитися"
Прем'єр-міністр вважає: тут має бути соціальна справедливість і оподатковувати треба тих, у кого на депозиті понад п'ятдесят тисяч гривень.
Прем'єр-міністр вважає: тут має бути соціальна справедливість і оподатковувати треба тих, у кого на депозиті понад п'ятдесят тисяч гривень.