В Одесі авто врізалося в рекламний щит – двоє людей загинули
Двоє людей загинули, авто, в якому вони їхали - розірвало навпіл. В Одесі "Ніссан" на повній швидкості врізався в металеву опору рекламного щита. В салоні були водій та двоє пасажирів - вижив лише один із них. Нині чоловік у тяжкому стані в лікарні. Тіла загиблих звільняли з понівеченої машини рятувальники. Попередньо – водій не впорався з кермуванням, легковик винесло на бордюр та кинуло на стовп.