ЗСУ ліквідували російський "Смерч-2"
Українські бійці продовжують завдавати втрат ворогові. Так, вони показали знищення російської реактивної бомбометної установки "Смерч-2" на базі вантажівки "Урал" у Бахмуті Донецької області. Завдання виконали пілоти підрозділу "Signum" 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр".