ЗСУ ліквідували російський "Смерч-2"

ЗСУ ліквідували російський "Смерч-2"

Українські бійці продовжують завдавати втрат ворогові. Так, вони показали знищення російської реактивної бомбометної установки "Смерч-2" на базі вантажівки "Урал" у Бахмуті Донецької області. Завдання виконали пілоти підрозділу "Signum" 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр".

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie