Партія регіонів не братиме участь у парламентських виборах - Колесніков

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Партія регіонів не братиме участь у парламентських виборах - Колесніков

Вибори-2014 можуть пройти без Партії регіонів

Виборчі перегони пройдуть без Партії регіонів.

Партія регіонів відмовилась брати участь у позачергових виборах до Верховної Ради, які мають відбутися 26 жовтня.

Про це заявив секретар президії Партії регіонів, народний депутат України Борис Колесніков.

"Політрада (Партії регіонів – прим.ред.) ухвалила рішення не брати участь у виборах, коли в країні йде війна, коли в 44 округах вибори фізично провести неможливо. Партія регіонів у виборах брати участь не буде", - сказав він.

Колесніков зауважив, що в умовах, коли йде війна і гинуть люди, вибори можуть призвести до розколу в країні. "Який може бути парламент, якщо чверть країни не буде в ньому представлена?" – додав політик.

Водночас він зазначив, що сам особисто не має наміру обиратися в парламент за якимсь мажоритарним округом. Проте інші члени партії мають право самостійно вирішувати, чи балотуватися до Верховної Ради за "мажоритаркою".

Щодо створення опозиційного блоку за участю Партії регіонів Борис Колесніков сказав, що за законом створювати блоки вже не можна. "Тобто мова йде про технології: взяли партію, назвали так чи інакше... Ми поважаємо думку наших колег, їхнє право створювати опозиційні блоки", - додав він.

Разом з тим секретар президії Партії регіонів вважає, що у випадку, якщо вибори відбудуться, вони не будуть визнані.

"Якщо вибори все-таки відбудуться, і вони будуть визнані, в чому я глибоко сумніваюся, є світова модель непарламентської опозиції, є мажоритарники, які будуть відстоювати наші інтереси", - підсумував Колесніков.

Нагадаємо, раніше Яценюк відмовився йти на вибори з Блоком Порошенка.

Наступна публікація