Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вперше в історії українських виборів ЦВК не встигає підрахувати голоси

Через складну ситуацію з 59-м округом Охендовський не знає, коли ЦВК зможе оголосити результати виборів.

Голова ЦВК Михайло Охендовський не виключає, що через ситуацію на 59-му окрузі ЦВК не зможе встановити офіційні результати парламентських виборів до 10 листопада (відведені законом строки - ред.).

Як повідомляє прес-служба ЦВК, мова про це йшла на зустрічі Охендовського з делегацією БДІПЛ/ОБСЄ на чолі з заступником місії зі спостереження за парламентськими виборами 26 жовтня в Україні Штефан Краузе.

"Поки не буде складено протокол окружної комісії округу (№59 - ред.) про підсумки голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі в межах цього округу, ЦВК може бути позбавлена можливості встановити результати виборів по всій країні", - заявив керівник ЦВК.

За його словами, на даний момент не можна виключати ситуацію, яка може трапитися вперше в історії українських виборів, коли у встановлений законом термін - 10 листопада - комісія не буде мати підстав та можливості встановити та оголосити результати виборів.

Як повідомлялося, 59-а окружна комісія залишається єдиною зі 198-ми, яка досі не встановила результати виборів в окрузі і не ввела дані дільничних комісій про результати голосування в інформаційно-аналітичну систему "Вибори".

Саме це не дозволяє ЦВК оголосити на 100% попередні результати позачергових парламентських виборів за партійними списками. Станом на ранок 7 листопада Центральна виборча комісія опрацювала 99,93 % електронних протоколів дільничних виборчих комісій на позачергових парламентських виборах.

Згідно з цими даними, партія "Народний фронт" продовжує перемагати з 22,14 % голосів, а "Блок Петра Порошенка" набирає 21,82%. "Об'єднання "Самопоміч" поки на третьому місці і має 10,98%. "Опозиційний блок" займає четверту сходинку із результатом 9,42%. Далі йдуть Радикальна партія - 7,44% і "Батьківщина" - 5,68%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції