Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов анонсував дозвіл на прямий імпорт війської техніки та зброї в Україну

Знімуть обмеження на закупівлю зброї за кордоном.

У Раді національної безпеки і оборони України готують до схвалення рішення про лібералізацію зовнішньоекономічної діяльності.

"Це передбачає дозвіл на прямий експорт всіх виробників військової техніки і зброї приватного або державного сектора. Також передбачає імпорт зброї і техніки приватних структур", - сказав Олександр Турчинов, секретар РНБО під час ІХ Національного експертного форуму.

Влада планує схвалити дозвіл на прямий імпорт військової зброї та техніки в Україну. 

"Ми дозволимо імпорт продукції військового призначення, для власних потреб виробників військової техніки і зброї, а також імпорт для недержавних підприємств, що мають прямі дилерські угоди з закордонними виробниками озброєнь. Знімаємо всі обмеження щодо прямих контрактів для наших силових міністерств щодо закупівлі зброї за кордоном, коли вітчизняний виробник не може задовольнити ці потреби".- сказав він.

За його словами, зараз Україна повинна покладатися на власні сили та першочергово розвивати оборонну галузь.

"Цей крок зміцнить нашу оборонну спроможність і дасть потужний поштовх розвитку оборонної промисловості. Лібералізація зовнішньоекономічної діяльності не передбачає зменшення жорсткого експортного контролю і відповідності наших дій всім міжнародним угодам, які підписала Україна”, - сказав секретар РНБО.

Частка приватного сектору у загальних обсягах виробництва озброєнь збільшується, зараз "понад 50% Державного оборонного замовлення виконують приватні компанії". Дозвіл на закупівлю зброї за кордоном поширюватиметься на державних та приватних виробників. Також українським підприємствам дозволять імпорт для забезпечення власного виробництва техніки і зброї.

Нагадаємо, американські протитанкові ракети Javelin, які вже прибули до України, мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту. 

ВідеоАмериканські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Сьогодні вперше пройшли випробування американських протитанкових ракетних комплексів. Яке воно на ділі, летальне озброєння, яке США передало Україні ще наприкінці квітня,  реакції військових ще немає. Відео виклали у соцмережі поки тільки вище керівництво держави.

Американські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Залиште свій коментар

Вибір редакції