День сили 25 липня: опозиція Меркурія та Плутона

День сили 25 липня: опозиція Меркурія та Плутона

Фото: ТСН.ua

Меркурій вважається джерелом інтелекту, а Плутон "відповідає" за внутрішню силу та енергетичний потенціал.

25 липня о 23:14 за київським часом відбудеться опозиція Меркурія та Плутона, причому Меркурій перебуватиме у астрологічному знаку зодіаку Рак, а Плутон - в Козорізі. 

Зауважимо, що з погляду астрології, опозиція - це напружений аспект, який символізує протиборство принципів двох планет. 

Езотерики вважають, що Меркурій - це планета інтелекту, а Плутон "відповідає" за внутрішню силу та енергетичний потенціал.

Астрологи вважають, що Меркурій "керує" укладанням контактів, договорів, інформацією, інтелектуальною діяльністю, комерцією та торгівлею. Також цю планету пов'язують з поїздками та транспортом, проведенням переговорів, навчанням, зокрема, ораторськими здібностями та комунікаційними навичками. "Меркуріанські" люди - це студенти, журналісти, редактори, письменники, кур'єри, філологи тощо. 

Тим часом Плутон вважається покровителем Скорпіонів, тому саме на цей знак зодіаку ретроградна планета матиме найбільший вплив. Астрологічним знаком Плутона є диск, який підіймається з півкола над хрестом. Про цього говорять як про яйце відродження. Також з погляду астрології Плутон - це планета трансформації енергії, коловороту життя, відкриттів, науки.

Якщо опозиція утворена Меркурієм і Плутоном, то в житті присутні конфліктні ситуації, пов'язані з навчанням, комунікаціями, поїздками та діловою активністю. Тому варто бути уважними та обережними, але попри це, такі дні наповнені високою енергетичною активністю, тому їх ще називають днями сили. 

Додамо, що Меркурій та Плутон перебувають на значній відстані одне від одного, а 25 липня настане їхня опозиція, тобто посередині поміж ними опиниться Земля з її мешканцями, які і відчують вплив цієї астрологічної комбінації. 

Тому, якщо ви не будете у цей день віддаватися помисливості, то, на думку практиків, така планетарна конфігурація, матиме позитивний вплив на успіх у нашому житті у певних сферах, якими згідно з уявленнями астрологів, впливають ці планети, зокрема, спілкування. 

Схожа астрологічна ситуація буває не часто, тому радимо вам скористатися цим чудовим моментом. Вважається, що цей день - один із найкращих літніх днів 2021 року для розв'язання питань у робочій та фінансовій сфері. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація