Езотеричні лайфхаки травня: п'ять порад

Езотеричні лайфхаки травня: п'ять порад

ТСН.ua

Травень ознаменується цікавою астрологічною подією - 26 травня відбудеться повне місячне затемнення.

Розпочався травень - місяць буяння зелені та квітів. Езотерикиня Олена Кузьмич спеціально для ТСН.ua підготувала п'ять порад про те, як з погляду езотерики пережити цей місяць. 

Травень: походження назви 

Раніше травень називався "май". Ця назва запозичена через староцерковнослов'янське і середньогрецьке посередництво з латинської мови: лат. Maius походить від імені давньоримської богині плодючої землі й природи Майї. 

А слов'янську назву "травень" в Україні останнього місяця весни офіційно було повернуто у XX столітті. Вона походить від слова "трава". 

Травень: народні звичаї та традиції 

За народними уявленнями молоко у травні - найцілющіше. А найкращий мед - травневий. Сили природи людям віддають рослини - щавель і кропива, з яких варять зелений борщ. Вважається, якщо береза перед вільхою лист розпустила, то літо буде сухе, а якщо навпаки, - то мокре. Цікаво, що у травні світловий день збільшується на одну годину та 22 хвилини. 

Травень традиційно розпочався Вальпургієвою ніччю, оспіваною у фільмах та легендах про відьом. Хоча насправді - це відгомін кельтського свята Белтайн, яке не вдалося подолати церкві. Це важливе свято колеса року - період пристрасті, сексу та високих вогнів.

Езотеричні лайфхаки травня: магічні поради 

  1. Оскільки рік перевалив за своєрідний екватор, коли панує збільшений світловий день, то доречно мріяти про власний розвиток. Тим паче, що наприкінці квітня розпочався метеорний потік Аквариди, пік якого припадає на 6 травня. Тому часу для загадування бажань буде вдосталь, бо він триватиме фактично до кінця травня. Водночас слід пам'ятати, що ми саме відповідальні за свою долю та свої вчинки, за своє оточення і за свої дії. 
  2. Травень ознаменується й іншою цікавою астрологічною подією - 26 травня відбудеться повне місячне затемнення. І хоча зазвичай земляни складно переносять цей потужний енергетичний період, це - хороший час для того, щоб "запрограмувати" події у власному житті. Якщо сонячне затемнення пов'язане більше з зовнішнім життям - роботою, кар'єрою, рухом у бізнесі тощо, то місячне торкнеться особистих викликів та можливостей у приватній сфері.
  3. Додамо, що місячне затемнення відбуватиметься не просто у повню, а під час Супермісяця, коли для спостерігача з Землі нічне світило візуально збільшиться у кілька разів. Для когось це буде виснажливим періодом, адже деструктивні сили повного місяця зростуть, а комусь варто попрактикувати роботу зі снами, внутрішніми прихованими бажаннями та комплексами. Це одна з найсильніших повеней року. 
  4. З погляду езотерики, у травні слід гармонізувати своє життя з природними циклами. Якщо у березні ми тільки садили у духовну землю паростки своїх бажань, то у травні ці процеси дуже ґрунтовно розвинуті. Почніть пускати коріння, глибоко орати та досягати своїх цілей. Зараз хороший період для перемог, відкриття доріг і навчання. Якщо вам бракує енергії, то вирушайте до парку або лісу, щоб насититися відчуттями природи та дихати на повні груди. Природа наділить вас новими силами. Доречно у цей період мити вікна, щоб позбавитися від ментального та фізичного бруду. Чистий дім не так приваблюватиме заздрісних людей та ворогів. Також традиційно травень асоціюється з любов'ю через сексуальні та сакральні практики Белтайну, який ми згадували вище. Тому - прокачайте свій сексуальний рівень за допомогою численних вправ з "Камасутри".
  5. Наприкінці травня ретроградний Меркурій знову додасть проблем жителям Землі. Це другий період ретроградності цієї планети цьогоріч. Під час ретроградного руху у людей з'являться певні виклики у тих сферах життя, якими "опікується" Меркурій. Техніка може ламатися, а листи не приходитимуть комунікація ускладниться. Але пам'ятайте, що ситуація буде розгортатися так, як ви самі будете до неї ставитися: чи до періоду нових можливостей, чи до часу лінощів через планету, яка названа на честь давньоримського бога. 

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.