Місячний календар на серпень: коли повня та молодик

Місячний календар на серпень: коли повня та молодик

ТСН.ua

У серпні повня зійде наприкінці місяця.

Місяць часто асоціюється з магією, яка прихована від людських очей. Традиційно місячна енергія асоціюється з жіночою силою, екстрасенсорними властивостями, загадками, прихованими знаннями, подорожами, дітьми, духовністю, містикою, морями та океанами і змінами.

Фази Місяця грають важливу роль в сільському господарстві. Колись люди сіяли і збирали урожай, спираючись на них. Чимало досі слідують цій традиції. Цей підхід має наукову основу - доказано, що Місяць впливає на воду та інші рідини. Рослини залежні від води, а це значить фази Місяця можуть впливати на життєвий цикл. 

Фази Місяця: які бувають 

  • Молодик — фаза, коли Місяць перебуває між Землею і Сонцем. У цей час він невидимий для земного спостерігача.
  • Повня — фаза, коли Місяць перебуває в протилежній точці орбіти, і його освітлена Сонцем півкуля видима земному спостерігачеві повністю.
  • Проміжні фази — положення Місяця між молодиком і повнею, коли земний спостерігач бачить більшу або меншу частину освітленої півкулі, їх називають чвертями.

Фази Місяця на серпень 2021

  • Місяць, що спадає, —  від  1 до 7 серпня  2021 року;
  • Молодик — 8 серпня 2021 року;
  • Місяць, що зростає, — від 9 до 21 серпня 2021 року; 
  • Повня — 22 серпня;
  • Місяць, що спадає, — від 23 до 31 серпня 2021. 

Місячні фази у серпні: що варто зробити та чого уникати

Молодик - це початок місячного циклу. Цей період ідеальний для дій та ритуалів, які направлені на нові починання. Грунт найбільш родючий під час молодика, бо з погляду езотерики вважається, що Місяць витягує воду з глибин Землі. Тому це найбільш слушний період для посіву насіння, - не лише у вашу садку, але й загалом у житті. Молодик - гарний час  відродження та свіжих ідей. У цей період добре садити листові однолітні рослини і трави. 

Місяць, що зростає: вважається, що у цей період Місяць допомагає зростати тому, що ми "посадили" у передній фазі. Він ніби підсилює те, що слід покращити у вашому житті та на чому слід сфокусуватися. Будь-які види самоудосконалення принесуть найкращий результат у цей період. Це гарний період, щоб прислухатися до своїх почуттів та відчуттів, розібратися у стосунках з іншими людьми. У цей час добре садити однолітні квіти, фрукти та овочі, виноградні лози. 

Повня - це фаза, коли Земля перебуває між Місяцем і Сонцем. Вона об'єднує найсильніші енергії усіх фаз. Ефективно у цей період працювати з питаннями духовності, здоров'ям, успіхом, змінами, розвитком паранормальних властивостей, ухваленні рішень. Це хороший період, щоб садити багаторічні рослини, коренеплоди та цибулю. 

Місяць, що спадає, - це період для того, щоб позбавитися того, що вам заважає та занурення в себе. В У цей час варто придивитися до свого життя і зрозуміти,  де ви зараз, де ви хочете бути, куди підете далі і як. Зараз варто зайнятися прополюванням рослин, доглядом за садом, культивуванням рослин, знищенням комах і лікуванням хвороб. 

Читайте також:

Новини світу: в NASA підготували для польоту на Місяць "мегаракету" заввишки 65 метрів

Новини світу: в NASA підготували для польоту на Місяць "мегаракету" заввишки 65 метрів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація