Ретроградний Сатурн 2021: як пережити

Автор
Олена КузьмичОлена Кузьмич
Дата публікації
Перегляди
2758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ретроградний Сатурн 2021: як пережити

Фото: ТСН.ua

З погляду астрології, Сатурн пов'язують з обмеженнями та контролем.

Днями Сатурн став ретроградним і триватиме цей період близько п'яти місяців - до 11 жовтня 2021 року. Що чекає землян протягом цих кількох місяців розповідає езотерикиня Олена Кузьмич.

Ретроградність планет: що це

Передовсім, слід розібратися, що таке ретроградність. З першого погляду може здатися, що це - чергова інтернет-вигадка, проте це - не так. Періоди ретроградності планет почали фіксувати ще давні астрологи багато тисячоліть тому, адже вони помітили, що вплив небесних тіл на долю землян трішки змінюється. Зокрема, для людини з Землі здаватиметься, що планети починають рухатися у зворотному напрямку.

Проте, на щастя, про жодну катастрофу планетарних масштабів не йдеться, космічні сили та далі рухаються цілком нормально орбітами. А ось з погляду астрології, їхній вплив таки змінюється. Певні характеристики, які приписують тій чи тій планеті астрологи, або змінюються на негатив, або їхня реалізація в реальному світі уповільнюється. 

Планета Сатурн: міфологія та астрономія

Сатурн - шоста планета від Сонця і друга за розмірами планета в Сонячній системі після Юпітера. Сатурн, а також Юпітер, Уран і Нептун, класифікуються як газові планети-гіганти. Сатурн названий на честь римського бога землеробства.  

Сатурн - один із найдавніших давньоримських богів, культ якого був одним з найпоширеніших в Італії. Відповідає грецькому Кроносу - богу землеробства, який, по міфічному сюжету, пожирав своїх дітей. Символом Сатурна був серп - знак землеробства. 

У стародавньому Вавилоні планету називали Кайману і зіставляли з богом Нінібом. За Цицероном, стародавні греки називали Сатурн Фаетоном. В індійській міфології планеті Сатурн відповідає Шані.

Сатурн: астрологія

Астрологи вважають, що Сатурн уособлює місце, де меж більше не буде і де можна знищити всі обмеження. Тут на плечі людини буде покладена відповідальність, стане зрозуміла її карма, сформується внутрішня дисципліна і душа зможе розвиватися. Також Сатурн представляє всі авторитетні фігури у людському житті. Також йдеться про закон та порядок на всіх рівнях. Він символізує всі угоди, бюрократію та владу.

Сатурн: що варто зробити 

 • відкласти початок довготривалих справ та проєктів;
 • уникати конфліктів на роботі;
 • ретельно працювати;
 • робити висновки з минулих помилок;
 • турбуватися про людей похилого віку. 

Сатурн: що категорично заборонено

 • марно витрачати кошти;
 • сперечатися;
 • очікувати швидких результатів;
 • діяти, не обдумавши наслідки;
 • розраховуватися на когось, окрім себе;
 • брати кредити. 

Нагадаємо, що днями до ретроградного руху повернувся Плутон. Його вплив триватиме 5 місяців. 

Також ТСН.ua підготував для любителів спостерігати за зорями своєрідний календар ретроградного руху планет 2021 року. Лише Марс 2021 року рухатиметься прямо. 

Читайте також:

Ретроградний Меркурій - виправдання для лінощів чи негативний вплив на землян

Ретроградний Меркурій - виправдання для лінощів чи негативний вплив на землян

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2758
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація