Таропрогноз на 17-23 травня: що карти нам віщують 

Таропрогноз на 17-23 травня: що карти нам віщують 

Pexels

Карти Таро дають нам змогу зрозуміти наше минуле.

Карти Таро тривалий час є вірними помічниками людей у пошуках істини та ймовірного майбутнього. Також вони дозволяють зазирнути у недалеке минуле та зрозуміти, чому ми вчинили так, а не інакше. Завдяки цьому інструменту для ворожіння ви можете дізнатися більше про свою душу та запланувати свій подальший розвиток. 

А для того, щоб дізнатися більше відповідей про власне майбутнє, читайте таропрогноз на тиждень - 17-23 травня - від езотерикині Олени Кузьмич

Прогноз Таро на кохання та стосунки 
Карта тижня "Туз кубків" 

Ця карта свідчить про любов, глибокі почуття, інтимні стосунки, а іноді - і новий роман. Йдеться про початок нової любові або усвідомлення себе, висловлення ваших почуттів, любов у всіх її проявах, пристрасть до когось, встановлення нових зв'язків, бажання до саморозвитку, вдалий шанс, який потрібно реалізувати.

"Туз кубків" чітко вказує на нову стадію у стосунках. Якщо ви зараз вже перебуваєте у стосунках, то ваші почуття посиляться і вам захочеться ще більше їх поглибити. А якщо ви зараз не маєте постійних партнера або партнерку, то саме час зізнатися у почуттях. 

Також варто звернути увагу на ті сфери розвитку, де потрібна любов. Якщо ви чесні з собою і добре розбираєтеся у власних почуттях, то настав час відкритися і порозумітися з іншими людьми. 

До того ж йдеться про яскравий сексуальний зв'язок з кимось, віра у свою інтуїцію та можливість вибір, який допоможуть вам зробити ваші почуття. 

Прогноз Таро на роботу та кар’єру
Карта тижня "Двійка пентаклів" 

Ця карта свідчить про гнучкість та вміння жонглювати у різних життєвих ситуаціях. Вона повідомляє про вмілий стан справ, пристосування до очікувань, одночасне виконання кількох справ, розв'язання чималої кількості проблем, впевненість у собі, спілкування з іншими людьми, вміння спіймати свій час за хвіст, розуміння змін, які відбуваються навкруги.

Ця карта свідчить про те, наскільки важливою є гнучкість мислення та вміння пристосовуватися до змін. Вона символізує, що для подолання будь-яких труднощів важливо вміння схопитися за будь-який шанс. Подивіться на життя з посмішкою і вам стане легше знайти нові способи розв'язувати старі проблеми. Пристосовуйтеся до зовнішнього середовища і ви напрацюєте свій шлях досягнення поставленої мети.

Ви почнете відчувати впевненість у своїх талантах і вміннях, а, значить, і в самому собі. Не дайте змінам застати вас раптово, уважно стежте за всім, що може вивести вас з рівноваги.

Прогноз Таро на фінанси
Карта тижня "Самітник"

Ця карта розповідає про проникливість, розсудливість. Вона натякає на пошук внутрішньої мудрості, бажання дістатися правди за будь-яку ціну, бажання до самотності, потребу у самоаналізі, пошук напрямку і керівництва у житті тощо.

Зараз вам потрібно шукати відповіді всередині себе, зробити певне підбивання підсумків, взяти перерву у гонитві, яка називається життям, відмовитися від чужих думок, щоб керуватися власними. Ця карта свідчить і про те, що все слід ретельно зважити, щоб зробити правильний вибір. 

Нині вам необхідне зцілення душі, щоб завойовувати нові висоти. Довіряйте собі, щоб вийти з темряви. Дослухайтеся до поради доброго друга, члена сім'ї або мудрого наставника. 

Новини України: що навіщували карпатські мольфари

Новини України: що навіщували карпатські мольфари

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.