Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
147 дітей було вбито під час російської агресії проти України - Кислиця на Радбезі ООН

147 дітей було вбито під час російської агресії проти України - Кислиця на Радбезі ООН

Багато дітей отримали інвалідність.

Під час російської збройної агресії проти України 147 дітей загинули на Донбасі. Тисячі дітей потребують медичної та психологічної підтримки.

Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця під час виступу на відкритих дебатах Ради безпеки ООН щодо дітей та збройних конфліктів, у середу, 24 червня, передає пресслужба постійного представництва України при ООН.

"Моніторингова місія ООН з прав людини, OCHA та ЮНІСЕФ повідомляють, що 147 дітей було вбито під час триваючої російської збройної агресії проти України, розпочатої у лютому 2014 року. Тисячі дітей потребують підтримки через проблеми фізичного і психологічного здоров'я", - заявив Кислиця.

Україна вважається однією із країн, які найбільше страждають від мін та залишків вибухових пристроїв, додав він.

"Це одна з головних причин появи жертв серед дітей під час конфлікту, яка залишає багато дітей з інвалідністю протягом усього життя", - зазначив постійний представник України при ООН.

Нагадаємо, раніше в Управлінні верховного комісара ООН із прав людини повідомили, що внаслідок бойових дій на Донбасі від березня 2014 року до 31 жовтня 2019 року загинули або отримали поранення від 41 до 44 тисяч людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції