Бойовики "ДНР" підтвердили готовність до розведення сил у Петрівському 4 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підготовка до відведення розпочнеться 2 листопада.

У "ДНР" готові почати заходи з розведення сил і засобів біля села Петрівське 4 листопада. 

Про це заявили у так званому "міністерстві закордонних справ ДНР".

"Відповідно до раніше затвердженого контактною групою плану-графіку: 4 листопада - для початку практичних дій з усунення порушень на цій, розведеній ще 2016 року, ділянці і 2 листопада - для початку проведення підготовчих заходів (відправлення до СММ ОБСЄ інформації про сили і засоби, що відводяться, і наступного дня, 3 листопада - відправлення повідомлення про готовність до розведення)", - йдеться в тексті заяви.

Відео У Золотому триває розведення військ: копи патрулюють вулиці у посиленому режимі

По всій зоні ООС запроваджений "жовтий" режим. Це означає, що військові можуть перевіряти документи у цивільних, вилучати речі. Також обмежувати або забороняти рух машин та пішоходів. Пресу до зони відведення поки не пускають.  

У Золотому триває розведення військ: копи патрулюють вулиці у посиленому режимі

Нагадаємо, 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні. Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Разом з тим добровольці у Золотому на Луганщині заявляють, що умови розведення сил на ділянці не були дотримані.

Раніше у Кремлі заявили, що РФ продовжить перемовини щодо зустрічі глав держав "нормандського формату", лише коли президент України Володимир Зеленський "змусить добровольців виконувати свої накази" щодо відведення сил у Золотому і Петрівському.

Залиште свій коментар

Вибір редакції