Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики захопили у полон українського силовика – Тандіт

Загалом у полоні у терористів перебувають більше 110 осіб.

Бойовики незаконного збройного угруповання "ДНР" захопили у полон українського силовика.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

За його словами, це сталося три дні тому. Представник однієї із силових структур України поїхав до окупованого Донецька на запрошення своїх друзів і там його затримали бойовики. Тандіт не уточнив, якій саме структурі належить полонений.

"Необхідно бути обережними тим людям, які пересуваються на лінії зіткнення, тому що три дні тому з'явилися нові заручники в Донецьку – це наші громадяни, які перебували на території, де діють закони, і представник однієї з силових структур поїхав у Донецьк на запрошення своїх друзів і його там затримали", - сказав радник голови СБУ.

За словами Тандіта, на сьогодні у полоні у бойовиків перебувають понад 110 осіб, але у перспективі 47 будуть звільнятися.

"Ми можемо говорити про те, що в перспективі будуть звільнятися 47 заручників як мінімум, і ми повинні йти далі, тому що на сьогоднішній день заручниками вважаються понад 110 осіб", – сказав він.

Нагадаємо, голова СБУ Василь Грицак раніше заявляв, що Україна готова обміняти понад чотири сотні представників окремих районів Донецької і Луганської областей на українських полонених.

Відео Служба безпеки знає, де терористи тримають 57 українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції