Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Горів близько десяти годин": українські бійці підірвали склад ворожих боєприпасів

"Горів близько десяти годин": українські бійці підірвали склад ворожих боєприпасів

Поки на передовій тихо, бійці "вгризаються" у сланцевий камінь.

Українським бійцям на Дебальцівському напрямку вдалося підірвати ворожий склад боєприпасів.

Яскраве відео, як детонує боєкомплект просто на позиціях кремлівських окупантів, нині активно шириться Мережею, повідомляє "Спецкор" на 2+2

Вогонь, на який бійці 24 бригади готові дивитися днями, - як у їхнього ворога підгорає склад з набоями. А улюблений момент, коли в одну мить в повітря злітає вся вибухівка: міни, гранати, можливо тротил.

У передовому спостережному пункті бійці не через камеру, а власними очима дивилися, як вона палає. Кажуть, склад горів близько десяти годин.

"Раньше вони себе агресивно вели, а після вибуху БК у них трошки закінчилося і вже активних дій від них не спостерігалося, і прострілювати менше почали, і почувати вже скромніше почали", - розповідає захисник із позивним "Тренер".

А раніше і справді ворог бив без зупину. Лише на одній позиції бійці зібрали свій міні-музей ворожих "подарунків".

Поки на передовій тихо, бійці "вгризаються" у сланцевий камінь. Це той самий, знаменитий, з околиць Дебальцевого. До війни його можна було купити по всій Україні у будівельних магазинах. Місцеві його видобували і непогано заробляли.

"Є місця, де попадає земля, аж що треба помахати, ще й добре. Звикаємо", - ділиться боєць із позивним "Лєший". 

Навіть не віриться що такі потужні пласти можна розбити звичайною киркою. Та ще й у бронижилеті. З кожним ударом можна вибити лише кілька сантиметрів породи. 

Бійці кажуть: якщо вони працюють натхненно цілий день, тоді виходить максимум до 3 метрів нових шанців. Але це 3 метри, які одразу переходять під контроль України. Ось так, сантиметр за сантиметром. Поки ворог зализує рани і не стріляє. 

Відео Українські бійці підірвали склад ворожих боєприпасів

Українським бійцям на Дебальцівському напрямку вдалося підірвати ворожий склад боєприпасів. Яскраве відео, як детонує боєкомплект просто на позиціях кремлівських окупантів, нині активно шириться Мережею. Олександр Загородний відвідав 24-ту бригаду, бійці якої влучно відповіли чужинцям на постійні мінометні обстріли й дізнався подробиці тої вдалої операції. Більше про війну на Сході України

Українські бійці підірвали склад ворожих боєприпасів

Залиште свій коментар

Вибір редакції