Три знаки, яким сьогодні не можна хвалитися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День негативної енергетики, коли сварки і конфлікти будуть виникати без приводу – практично на рівному місці, тому від спілкування з оточенням ліпше відмовитися або хоча б звести його до мінімуму. Ще одна характеристика цього часу – бажання хвалити себе й хизуватися своїми досягненнями, що буде характеризувати нас не найліпшим чином.

Хвастощі і випинання свого "я" протипоказані всім знакам зодіаку, але для трьох із них 17 червня хвастощі – категоричне табу.

Рак

Ракам, які є скромними, сором'язливими за натурою, хвастощі не властиві, можливо, саме тому в їхньому виконанні" ця якість має особливо потворний вигляд. Не хочете мати смішний вигляд в очах людей, які вас оточують, видаліть слово "я" зі свого лексикону і не говоріть про себе, як про приклад для наслідування, навіть якщо насправді так і є.

Діва

Діви через свою практичність мають всі підстави для того, щоб презентувати себе в найкращому світлі, але це не означає, що вони повинні так робити – у всякому разі, у цей день. Дайте можливість оцінити вас і результати вашої роботи іншим людям, і ви будете приємно здивовані, дізнавшись, наскільки висока ваша професійна та людська репутація.

Козоріг

Козороги відчують непереборне бажання виділитися з натовпу, продемонструвавши – причому не без хвастощів – свої досягнення тим, хто вас оточує. Зірки рекомендують вам утриматися від цього, оскільки результат буде прямо протилежний очікуваному: замість похвали та захоплення ви можете отримати незаслужене засудження і образливу зневагу.

Читайте також: найпопулярніші міфи про знаки зодіаку

Залиште свій коментар

Вибір редакції