Кремль готовий "злити" одіозних Захарченка і Плотницького в обмін на вибори на Донбасі - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питання ватажків так званих "ДНР" і "ЛНР" вже потрапило до порядку денного неформальних переговорів.

Ватажків "ДНР" і "ЛНР" можуть замінити менш одіозними фігурами, які формально будуть "тягнути" на ролі нових символів "мирного врегулювання". Про це пише видання ZN.UA з посиланням на свої джерела.

За їхніми даними, Кремль готовий обговорювати раніше закрите питання - заміну вождів неконтрольованих територій на сході України.

"Збереження Захарченко та Плотницького робить картинку "мирної реінтеграції" окремих районів Донецької та Луганської областей неправдоподібною. Це розуміють не тільки в Києві, але і на Заході. Це, здається, почали розуміти і в Москві. Питання "глав" т. зв. "ДНР" і "ЛНР" вже потрапило до порядку денного неформальних переговорів", - йдеться в статті видання.

За інформацією джерел, якщо питання виборів на окупованих територіях і визнання їх Києвом буде вирішено позитивно, від імені Путіна Захарченко та Плотницького "дуже чемно" попросять залишити свої посади добровільно.

"Можливо, в обмін на посади у РФ. Можливо, під загрозою фізичного усунення. Замість них з'являться в. о., неважливо які, у будь-якому випадку - менш одіозні і, по можливості, респектабельні. Щоб формально "тягнули" на роль нових символів "мирного врегулювання", зовні договороспроможних фігур", - йдеться в статті.

Як повідомлялося раніше, бойовики на Донбасі активно зайнялися розвитком партійної системи. Там вже діють дві великі "провластні" партії, до яких змушують вступати "держслужбовців".

Залиште свій коментар

Вибір редакції