Кремль виділить мільйони на російську пропаганду в "ДНР"

Кошти виділять "міністерству зв'язку ДНР"

Російська Федерація виділить 25 млн руб. на російську пропаганду в "ДНР". Відповідне рішення ухвалили в Адміністрації президента РФ. Про це повідомляє "УП" з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони України.

"З огляду на корумпованість керівництва "ДНР", відповідальність за цільове використання коштів покладено на начальника Центру інформаційного протиборства полковника ЗС РФ К. Карпова", - заявили в ГУР.

Зазначається, що кошти виділять "міністерству зв'язку ДНР" на придбання телекомунікаційного обладнання для Донецького обласного радіотелевізійного передавального центру. Планується також закупити станції-ретранслятори Тореза та Горлівки.

"Встановлено чергові факти підривної діяльності військовослужбовців Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ, РФ), Центру територіальних військ Південного ВО ЗС РФ, направлені на знищення української інфраструктури зв'язку та домінування російської пропаганди в інформаційному просторі територій сходу України", - зазначили в українській розвідці.

Нагадаємо, що радник президента, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін вважає, що Росія, так само, як і в Європі, використовує проти України тактику провокування радикальних подійоказовим він вважає приклад, коли найбільш полум'яний прибічник "Майдану-3", модератор безлічі сторінок у соцмережах, який закликав українських патріотів "виходити на вулицю" та "боротися з режимом внутрішньої окупації", - виявився сепаратистом, колишнім "ополченцем", який проживає в Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: