Кучма озвучив Зеленському бажання вийти із Мінських перемовин щодо Донбасу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він хоче передати повноваження голови делегації українському віцепрем’єру.

Другий президент України Леонід Кучма озвучив Володимиру Зеленському своє бажання припинити очолювати українську делегацію на перемовинах щодо Донбасу у Мінську.

Про це розповів Зеленський під час пресконференції 20 травня.

"Леоніду Даниловичу Кучмі дійсно складно, як складно кожному члену нашої контактної групи, це дуже складний процес. Кучма дійсно до мене звертався і казав – зараз, коли ми підвищили статус нашої групи, в ній є Резніков, професійна людина, вже на всіх засіданнях і глибоко в процесі - Леонід Данилович дійсно казав, давайте передамо йому всі мої повноваження, це правда", - зазначив президент.

Він розповів, що наразі попросив Кучму очолювати делегацію України в ТКГ під час процесу реформування, щоб Росія також підвищила статус своєї делегації.

"І потім ви вирішите – якщо ви втомлені за багато років вашої складної праці, то будемо вам дякувати, з шаною і з повагою", - пояснив Зеленський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський затвердив новий склад української делегації на перемовинах ТКГ у Мінську. Після цього голова Офісу президента Андрій Єрмак уже двічі мав розмови із радниками лідерів "нормандської" четвірки – Франції, Німеччини та Росії.

Відео ТКГ провела чергове засідання у режимі відеоконференції

Тристороння контактна група у посиленому складі засідала напередодні ввечері через відеозв’язок. Українська сторона виключила можливість закріплення особливого статусу так званих республік, тамтешні вибори визнаються лише за українським законодавством. Про такі результати чергового раунду мінських переговорів відзвітував Офіс президента.  

ТКГ провела чергове засідання у режимі відеоконференції

Залиште свій коментар

Вибір редакції