Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На лінії фронту на Донбасі запанувала незвична тиша

Військові на передовій перебувають у повній бойовій готовності.

У зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі спостерігається відносна тиша, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Остання доба на передовій мало відрізняється від інших. Особливого загострення не відчувається. І хоча армія приведена у бойову готовність, тут, на безпосередньо на лінії зіткнення, у бойовій готовності війська завжди.

Військові на позиції кажуть – їм зайвих команд тут не треба. Про готовність щодня знає кожен воїн. "Позиція в постійній готовності, тому що ми перебуваємо на лінії зіткнення, готовність завжди", - каже військовослужбовець ЗСУ із позивним "Планшет".

Новини про захоплення українських катерів поблизу Керченської протоки, які вже обговорює весь світ, в окопи, де немає ні інтернету, ані часом навіть зв’язку, не так швидко доходять. "Якщо чесно, я про це тільки зранку дізнався від родичів, не знав ситуацію, що море, є поранені", - каже "Планшет".

Напередодні проросійські сайти поширили фейк, нібито українська армія почала масований артобстріл окупованої території і мирних жителів. Штучна паніка, кажуть бійці, до такої тактики пропагандистських російських ЗМІ вони вже звикли.

Нині і ворожа артилерія мовчить. На фронті запанувала незвична тиша.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

ВідеоБойова готовність у морі та незвична тиша на фронті: чи готова Україна захищати свої кордони

Кораблі військово-морських сил України вийшли в море одразу після атаки росіян за бойовою тривогою з порту Одеси. Але сьогодні вже повертаються. В зоні ООС бойовики продовжують обстрілювати позиції українських військових та мирне населення. Як готується Україна до захисту своїх кордонів, зокрема морських, - у включенні з різних міст України. 

Бойова готовність у морі та незвична тиша на фронті: чи готова Україна захищати свої кордони

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції