Трамп назвав, кому вигідні умови Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку президента США, угода може перешкодити Великій Британії розвивати торгівлю з американськими партнерами.

Угода по Brexit, укладена Великою Британією з ЄС, мабуть, вигідна Брюсселю, тоді як Лондон може зіткнутися з проблемами, заявив у понеділок президент США Дональд Трамп.

"Це виглядає як хороша угода для ЄС", - сказав Трамп журналістам. Його виступ транслював телеканал CNN.

На думку президента США, угода може перешкодити Великій Британії розвивати торгівлю з американськими партнерами. "Судячи з того, як угода виглядає зараз, вони (британці - ред.), можливо, не зможуть торгувати з США. І я не думаю, що така ситуація подобається їм самим, - підкреслив Трамп. Він висловив сподівання, що прем'єр Великої Британії Тереза Мей в підсумку зможе вирішити дане питання.

Фотогалерея Посвящается Brexit: Бэнкси нарисовал граффити с отбитой звездой Евросоюза (2 фото)

ВідеоЄгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Що ближче Брекзит, то більше проблем. Британію лихоманить від нещодавньої угоди про вихід країни з Євросоюзу. А що думають британці та що пише місцева преса про Брекзит - у Лондоні дізнавався наш колега Єгор Гордєєв.

Єгор Гордєєв завітав до Лондона і дізнався ймовірні варіанти розвитку подій щодо Brexit

Нагадаємо, ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після більш ніж п'яти годин переговорів дав  "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії.

Також раніше повідомлялося, що угода могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості в питанні британської заморської території Гібралтар

Велика Британія офіційно вийде зі складу Євросоюзу наприкінці березня 2019 року. Після цього між Лондоном і Брюсселем протягом 21 місяця діятиме перехідний період, під час якого британська сторона не зможе брати участь у прийнятті рішень, але продовжить дотримуватися правил Євросоюзу, сплачувати внески в бюджет і визнавати рішення суду ЄС. Крім того, Лондон залишиться учасником загальноєвропейського ринку і митного союзу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції