На Луганщині затримали бойовика терористичної "ЛНР"

Чоловік втік зі свого бандформування через знущання.

На Луганщині СБУ затримала бойовика одного з незаконних збройних формувань терористичної "ЛНР".

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Мешканця Луганська виявили в одному із прилеглих до лінії зіткнення селищ, де він переховувався.

Чоловік втік зі свого терористичного угруповання через систематичних знущань від ватажків. Командири напідпитку застосовували насильство до підлеглих.

Чоловік від 2014 року перебував у складі бандформувань та брав активну участь у бойових зіткненнях з силами АТО.

Оперативники вилучили у бойовика документи, які підтверджують його приналежність до терористичних формувань "ЛНР".

Затриманому оголошено про підозру, тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, в Україні заочно судитимуть бойовика, яким в "ДНР" замінили "Моторолу"Колишнього спільника "Мотороли", а нині – командира розвідувального батальйону "Спарта" терористичної організації "ДНР" Володимира Жогу судитимуть заочно на Донеччині. 

Установлено, що у квітні 2014 року 24-річний уродженець м. Донецька добровільно вступив до складу терористичної організації "ДНР", а саме до підрозділу її силового блоку, який дислокувався на території м. Слов'янська та Слов'янського району.

Надалі, після створення у серпні у складі незаконного збройного формування "розвідувальний батальйон "Спарта", яке очолив громадянин Російської Федерації Павлов А.С. (позивний "Моторола"), чоловік за власною ініціативою, з ідеологічних та корисливих мотивів, вступив до складу вказаного батальйону, обравши позивний "Воха", та обійняв в ньому посаду заступника командира батальйону.

Залиште свій коментар