Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Волині поховали бійця, який потрапив на фронт лише з дев'ятої спроби

Хлопця не хотіли відправляти на передову через юний вік.

На Волині поховали бійця 24-ї окремої механізованої бригади Андрія Волоса. Його життя обірвала куля ворожого снайпера  під Горлівкою, йдеться у ТСН.16:45.

У Луцьку оголосили день жалоби. Сотні містян зібралися на Майдані, щоб попрощатися з  Андрієм. Мама, яка втратила єдиного сина, раз за разом  непритомніє.

З Луцька колона рушає у село Омельне, куди родина переселилася  чотири роки тому. Тут героя  зустрічають навколішки. А дорогу встеляють квітами.

Андрій Волос служити пішов у дев'ятнадцять. А доти  дев'ять разів намагався потрапити добровольцем на війну. Але йому щоразу відмовляли, бо дуже юний. 

ВідеоНа Волині поховали бійця 24-ї окремої механізованої бригади Андрія Волоса

Йому було лише 22. Місяць тому він одружився і готувався стати батьком. А у мами був єдиним сином. На Волині поховали бійця 24-ї окремої механізованої бригади Андрія Волоса. Його життя обірвала куля ворожого снайпера під Горлівкою.

На Волині поховали бійця 24-ї окремої механізованої бригади Андрія Волоса

"Його готові були забрати, чого дев'ять разів, йому пропонували так звану учебку. А він відмовлявся. Якщо піду, то одразу на фронт. В учебку я не хочу", - говорять про Андрія військові.

Загинув хлопець на День Конституції під Горлівкою. Рятуючи командира взводу. Від куль снайпера вони полягли обоє.

"Там було буквально 10 метрів. Він не добіг до нього метрів півтора-два. І снайпер його зняв – все", - розповідає командир відділення 24-ї окремої механізованої бригади Андрій Смольніков.

"Останні слова його були - передайте моїй жінці, що я її люблю. Ми все сподівалися, що він буде жити", - ділиться побратим загиблого.

Місяць тому Андрій на кілька днів приїздив у село – одружитися. Дружина  при надії. Мати три тижні тому перенесла складну операцію.

 Їхнього Андрія  як героя з військовими почестями поховали на місцевому цвинтарі. У невеликому селі уже двоє полеглих на східному фронті. 

Кореспондент ТСН Тетяна Хомич 

Залиште свій коментар

Вибір редакції