Німеччина надає додаткові 760 тисяч євро для допомоги постраждалим на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гроші спрямують для продовження проєкту з надання психологічної допомоги.

Німеччина надає додаткові 760 тисяч євро на продовження проєкту психосоціальної допомоги людям, постраждалим унаслідок конфлікту на Донбасі.

Про це повідомило посольство ФРН у Києві у четвер, 11 липня, передає Deutsche Welle.

Гроші будуть виділені Мальтійській службі допомоги у світі, котра здійснює проєкт "Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні".

Раніше німецький уряд вже надав 2 млн євро Мальтійській службі для гуманітарних заходів допомоги, спрямованої внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні.

У рамках проєкту сім тисяч потерпілих отримали індивідуальну терапію та консультації, а ще 14 тисяч людей взяли участь у групових сеансах терапії.

Мальтійська служба допомоги з липня запроваджує нову фазу допоміжного проєкту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території. З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації. Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки. Посольство повідомило, що, за даними досліджень, близько 30% внутрішньо переміщених осіб страждають на посттравматичний стресовий синдром, а майже 20% мають депресії.

ВідеоЗеленський та Путін телефоном поговорили про врегулювання ситуації на Донбасі та звільнення заручників

Про це повідомляють російські ЗМІ із посиланням на прес-секретаря Путіна Пєскова. Той заявив, що розмову ініціювали з українського боку. Йшлося про врегулювання ситуації на Донбасі, звільнення бранців та можливість продовження контактів у нормандському форматі.

Зеленський та Путін телефоном поговорили про врегулювання ситуації на Донбасі та звільнення заручників

 

Вибір редакції