Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ночівлі перед блокпостом: п'яту добу бойовики блокують роботу КПВВ на Донбасі

Ночівлі перед блокпостом: п'яту добу бойовики блокують роботу КПВВ на Донбасі

Тим часом на КПВВ "Станиця Луганська" запрацював піший перехід.

На Донбасі бойовики впродовж п'яти діб блокують відновлення роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування.

Про це увечері неділі, 14 червня, повідомили у штабі Операції об'єднаних сил. 

Зазначається, що КПВВ "Мар’їнка" досі не функціонує з вини окупантів. Окрім того, збройні формування РФ уже понад три доби утримують перед своїм блокпостом двох пасажирів легковика, не дозволяючи їм проїхати додому.

"Наші прикордонники зі складу Об’єднаних сил, за необхідності, готові забезпечити повернення цих громадян назад на підконтрольну уряду України територію", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що через зусилля української сторони від суботи на КПВВ "Станиця Луганська" запрацював піший перехід. Впродовж неділі лінію розмежування перетнули 180 людей, з яких 75 перейшли на підконтрольну уряду територію, а ще 105 - у зворотнім напрямку.

"Російські збройні формування були все ж вимушені частково розблокували гуманітарний коридор з тимчасово окупованим Луганськом", - пояснили у штабі.

Окупанти продовжують блокувати роботу КПВВ «Мар’їнка» П’яту добу поспіль російські війська та їх маріонеткові...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Неділя, 14 червня 2020 р.

Нагадаємо, що у середу, 10 червня, бойовики заблокували відновлення пропуску через контрольні пункти в’їзду-виїзду через лінію розмежування. Людей, яких пропустили українські прикордонники, російські найманці повернули на контрольовану територію України. 

Пізніше контрольовані Росією бойовики висунули умови українській стороні, заявивши, що людей на окуповані території пропускатимуть лише за попередньо узгодженими списками. 

У міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій переконані, що дії бойовиків пояснюються намаганням заблокувати виїзд абітурієнтів для вступу до українських ВНЗ та запевняють, що завчасно повідомили окупантам про роботу від 10 червня двох КПВВ - "Мар'їнка" і "Станиця Луганська".

Відео КПВВ на лінії фронту не відкрилися, попри анонсоване відкриття

КПВВ на лінії фронту, попри анонсоване відкриття, не відкрилися. Сотні людей від самого ранку зібралися біля пункту пропуску "Мар'їнка" на Донеччині. Напередодні пустити транспорт мали ще до опівдня. Українська сторона відкрила шлагбаум і перше авто поїхало на окуповану частину. Однак одразу ж повернулося.

КПВВ на лінії фронту не відкрилися, попри анонсоване відкриття

Залиште свій коментар

Вибір редакції