Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Продовольча програма ООН призупинить надання допомоги на Донбасі через брак коштів

Організація продовжуватиме свою діяльність в обмеженому режимі.

Всесвітня продовольча програма (ВПП) заявила про рішення припинити надання продовольства та іншої гуманітарної допомоги жителям України, яких зачепив конфлікт на Донбасі.

ВідеоНа сході України зростає гуманітарна криза

Речник гуманітарної організації у вівторок, 5 грудня, повідомив, що припинення постачання допомоги на Схід України у наступні два місяці відбудеться у зв'язку з браком фінансування ВПП. За словами речника, через проблеми з коштами для організації ставало дедалі складніше продовжувати реалізовувати свої програми в Україні, інформує Reuters.

ВПП продовжуватиме свою діяльність в обмеженому режимі на Сході України щонайменше до середини 2018-го року та буде й надалі стежити за ситуацією в країні, наголосив речник ВПП.

Всесвітня продовольча програма є структурним підрозділом Організації Об'єднаних Націй та найбільшою в світі гуманітарною організацією.

Раніше координатор з гуманітарних питань ООН Ніл Вокер заявив, що на сході України зростає гуманітарна криза. Об’єднані нації констатували, що понад мільйон українців мають проблеми з доступом до якісного харчування, електрикою та водопостачанням. Загалом гуманітарна допомога на Донбасі необхідна понад 3 мільйонам людей, майже два мільйони з них живуть на непідконтрольних Україні територіях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції