РФ планує відмовитися від відправки "гумконвоїв" на Донбас - ЗМІ

У російському Мінфіні інформацію поки не коментують. 

Росія згортає відправку "гумконвоїв" на Донбас. 

Про це повідомляє РБК із посиланням на джерела в уряді РФ.

Уряд має намір відмовитися від "гуманітарної підтримки окремих територій" на користь фінансування проектів у Криму та Калінінграді. Під "окремими територіями" мається на увазі Донбас, кажуть джерела видання Мінфін у відповідь на запит ЗМІ відмовився від коментарів. Щоправда, джерела в Держдумі і уряді наголошують, що, навіть якщо влада і вирішили припинити витрати на "гуманітарну підтримку" Донбасу, це не означає, що фінансова підтримка самопроголошених республік припиниться.

Раніше агентство Bloomberg з посиланням на джерела в "Л/ДНР" повідомляло, Росія щомісяця перераховує "ДНР" 2,5 млрд руб. на виплати пенсій (російський Мінфін пізніше спростовував, що в російському бюджеті є витрати на такі виплати).

ВідеоФури з російським "гумконвоєм" заїжджають на окуповані території Донбасу

 

У лютому 2017 року Служба безпеки України стверджувала, що бюджетом "ЛНР" на перший квартал цього року передбачено надходження понад 11 млрд руб., з яких близько 9 млрд руб. — нібито допомога російського уряду. За даними РФ, з серпня 2014 року на Донбас направлено 68 автоколон "гумконвою", які доставили понад 70 тис. т вантажів.

65 так званий "гуманітарний конвой" із Росії незаконно перетнув державний кордон України на окупованій території Донецької та Луганської областей у травні. 

Залиште свій коментар