Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Турчинов запропонував перекинути до Азовського моря додаткові військові сили

У РНБО вважають, що РФ наростить військову присутність й водночас порушить міжнародне морське право.

Створення в Азовському морі корабельно-катерної групи ВМС, щоб адекватно протидіяти російській експансії обговорив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов під час перебування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Турчинов пропонує перебазувати частину корабельно-катерного складу ВМС ЗСУ, розгорнути додаткові пости спостереження за береговою лінією та акваторією моря й груп швидкого реагування на російські провокації в Азовському регіоні.

"Ми бачимо намагання РФ фактично розпочати військово-економічну блокаду Азовського узбережжя України", - повідомив Турчинов.

За його словами, нарощування військової присутності РФ поєднується з "брутальним порушенням міжнародного морського права в Азовському морі". 

Турчинов, ООС, візит_5
прес-служба РНБО

"Українські військові гідно виконують поставлені перед ними завдання, надійно захищаючи південь України, та здатні адекватно протидіяти військовим провокаціям РФ", - додав секретар РНБО.

Раніше секретарю Ради національної безпеки і оборони Олександру Турчинову продемонстрували нове сучасне обладнання для ООС. Його виробником став завод "ВІЗАР. Сучасна ракетна зброя за новітніми технологіями українського виробництва – вже реальність.

Залиште свій коментар

Вибір редакції