Розведення сил у Петрівському відтермінують через обстріли - Міноборони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нині нова дата відведення військ невідома.

Дату розведення сил у Петрівському Луганської області буде переглянуто через обстріли 30 жовтня,

Про це заявив міністр оборони України Андрій Загороднюк.

"Дійсно, обстріли були, і тому ми очікуємо перегляду (дати початку розведення військ у Петрівському – прим.ред.), тому що ми йдемо після 7 днів без обстрілів. Останні обстріли відбулись 30 числа (жовтня – прим.ред.)", - сказав він.

Зазначимо, раніше планувалося, що розведення сил розпочнеться у понеділок, 4 листопада.

Відео У місці розведення військ - Золотому-4 - мають приступити до розмінування території

Напередодні на цій ділянці завершилося відведення наших військ. Три дні у Золотому-4 представники ОБСЄ рахували автівки з військовими і переписували номери зброї. Члени спостережної місії супроводжували наші вантажівки від позицій з дронів.  

У місці розведення військ - Золотому-4 - мають приступити до розмінування території

Нагадаємо, 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні. Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів. Разом з тим добровольці у Золотому на Луганщині заявляють, що умови розведення сил на ділянці не були дотримані.

Раніше у Кремлі заявили, що РФ продовжить перемовини щодо зустрічі глав держав "нормандського формату", лише коли президент України Володимир Зеленський "змусить добровольців виконувати свої накази" щодо відведення сил у Золотому і Петрівському.

Залиште свій коментар

Вибір редакції