Шахтарі окупованого Донбасу готуються до масових протестів - Тимчук

На акції протестів можуть вийти гірники Донецька, Макіївки та Горлівки.

В окупованих районах Донецької області зростають протестні настрої.

Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат, керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Серед населення тимчасово окупованої території Донецької області зростають протестні настрої, пов'язані з фактичним припиненням роботи основних вугільних підприємств у результаті "націоналізації", - написав він.

З урахуванням втрати ринку збуту на підконтрольній території Україні, вирішення проблеми в найближчій перспективі немає, зазначив Тимчук. Це, зокрема, призвело до затримок виплат пенсій і заробітної плати на підприємствах, що працюють.

"У зв'язку з цим у середовищі шахтарів, які перебувають у неоплачуваних відпустках, все більш активно обговорюється питання організації масових акцій протесту на захист своїх прав (Донецьк, Макіївка, Єнакієве, Горлівка)", - зазначає нардеп.

У Донецьку, додав він, через відсутність фінансування заплановано скорочення близько 600 працівників структурного підрозділу "Донецькміськтепломережа" "ДП "Донбасстеплоэнерго". Хвиля скорочень очікується від 10 червня 2017 року.

Нагадаємо, 1 березня лідери бойовиків "Л/ДНР" оголосили, що близько 40 українських підприємств, які розташовані  на окупованих територіях Донбасу, "перейшли під зовнішнє управління" торговельної блокади з боку України.

ВідеоПід час артилерійського обстрілу Сартани семеро прикордонників отримали контузії та травми

Залиште свій коментар