Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТКГ у Мінську погодила нову ділянку розведення на Донбасі

Також українська сторона передала уточнений список людей, яких прагне звільнити.

Під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 12 лютого була погоджена нова ділянка розведення - Гнутове на Донеччині.

Про це повідомила повідомила у фейсбуці речниця представника України в ТКГ експрезидента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Практично погоджено одну з ділянок розведення в районі н.п. Гнутове, яку раніше було запропоновано українською стороною, триває робота над погодженням інших", - повідомила вона. Також було акцентовано увагу на необхідності забезпечення повного та всеосяжного режиму припинення вогню.

"В гуманітарній підгрупі ми передали уточнений список людей, яких прагнемо звільнити. Сторони надали пропозиції щодо методики пошуку зниклих безвісти. До наступного засідання ТКГ в Мінську має бути розроблено проект дорожньої карти з відкриття КПВВ у Золотому та Щасті", - повідомила Оліфер.

Водночас підгрупа з соціально-економічних питань обговорила питання водозабезпечення всього Донбасу, які є критичними і потребують дієвих кроків всіх учасників Мінського процесу, зокрема із залученням Міжнародного Комітету Червоного Хреста. 

Сьогоднішнє засідання ТКГ в Мінську відбулося в 5 річницю підписання Комплексу заходів з виконання Мінських угод. Ця...

Опубліковано Даркою Оліфер Середа, 12 лютого 2020 р.

Зазначимо, минулого разу сторони вже зійшлися на тому, що одна із можливих ділянок розведення - околиці Гнутового. Однак сторони процес розведення бачили по-різному. Українська сторона наполягала на дзеркальному розведенні, окупанти хотіли, аби відійшли лише наші військові

Нагадаємо, у гуманітарній підгрупі відбулася заміна. Замість Валерії Лутковської гуманітарну підгрупу очолить Геннадій Кузнєцов. Він спецназівець, генерал-майор Служби безпеки України. І не нова людина у Мінську. У гуманітарній підгрупі він ще від 2015 року. На чому акцентуватиме тепер тут свою діяльність, він не говорить. І взагалі від будь-яких коментарів відмовляється. Каже, не медійна він особистість.

Плейлист 27 відео Війна на Сході України. Актуальне

Найактуальніші новини зі Сходу України та зони проведення ООС дивіться у добірці сюжетів ТСН.

Війна на Сході України. Актуальне

Залиште свій коментар

Вибір редакції