Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Опитному біля Донецького аеропорту вщент згорів будинок "баби Маші"

Співробітники гуманітарної місії впевнені, що власниця будинку загинула у вогні.

У поселку Опитне Ясинуватського району Донецької області згорів будинок Марії Горпинич, відомої як "баба Маша" - одна з 38 людей, які залишились жити у селищі. Про пожежу розповів у фейсбуці координатор гуманітарної місії "Проліска" Євгеній Каплін.

Як повідомив Каплін, пожежників не пустили до селища через міркування безпеки, але навіть якби їх пустили, пише координатор, вони могли б не встигнути, адже пожежа була стрімкою "як напалм".

Поки будинок догоряє і з’ясувати, чи перебувала сама пані Марія вдома, неможливо. Працівники місії сподіваються, що зранку правоохоронці та пожежники зможуть пройти на згарище у пошуках тіла, а також з’ясувати причину пожежі.

"У 2014-му баба Маша поховала свого чоловіка, а в 2015-му осколком поранило її сина, який незабаром помер і був похований у вирві від снаряда у власному дворі. Сьогодні в рай пішла баба Маша, відмучившись 5 з половиною років всередині війни... Царство їй небесне!" - написав Каплін.

Только что в своем доме сгорела, вероятно заживо, жительница поселка Опытное у Донецкого аэропорта Мария Горпинич (баба...

Опубліковано Евгенієм Каплиним Субота, 30 листопада 2019 р.

Як уточнили ТСН у місії, головною причиною займання вони вважають свічку чи гасову лампу, адже електрики в будинку не було всі роки війни. Пожежники в цій зоні не мали права їхати полем до займання, а найближчим шляхом через Бутівку не могли проїхати, оскільки Спільний центр координації та контролю (СЦКК) не міг підтвердити перемир’я. Та чи могли б рятувальники встигнути згасити таке сильне полум’я, у місії сумніваються.

Нагадаємо, протягом суботи, 30 листопада, окупаційні збройні формування Російської Федерації та місцевих сепаратистів один раз порушили режим припинення вогню - поблизу Старогнатівки. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції