В Авдіївці транслюються канали з ОРДЛО - Нацрада

Утім обмеження сигналу з Донецька є лише питанням часу, вважає член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

В Авдіївці приймається сигнал мовників з окупованих територій. Про це у своєму Facebook розповів член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Утім, за його словами, обмеження сигналу з Донецьку є лише питанням часу. Крім того, найбільшою популярністю в місті користуються супутникове та кабельне телебачення.

"Головною проблемою залишається мовлення з окупованих територій. Наразі її вирішенням опікуються РНБО та дотичний - Комітет ВР з питань свободи слова та інформаційної політики. Отже, обмеження сигналу з Донецька - питання часу", - написав він.

Також, за його словами, днями в Авдіївці було відновлено мовлення суспільної радіостанції "Голос Донбасу".

"Під час інспекцій нами фіксується реальний стан мовлення радіостанцій і телеканалів, які отримали ліцензії або дозволи на тимчасове мовлення в зоні проведення АТО. Цього разу в Авдіївці була зареєстрована відсутність мовлення радіостанції "Голос Донбасу" через технічні причини. Завдяки оперативній роботі співробітників Концерну РРТ мовлення радіостанції було відновлено протягом декількох годин", – йдеть у повідомленні на сайті Нацради.

АВДІЇВКА: КАБЕЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ КОРИСТУЄТЬСЯ ВЕЛИКИМ ПОПИТОМ Днями повернувся з Авдіївки, в якій перебував з інспекцією...

Опубликовано Сергій Костинським 5 июля 2017 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Авдіївці відновили водопостачання після обстрілів.

Залиште свій коментар