Вибори не будуть проводити в 125 населених пунктах Донеччини та 146 - Луганщини

Вибори не будуть проводити в 125 населених пунктах Донеччини та 146 - Луганщини

Місцеві вибори в Україні не будуть проводитися на окупованій території / Фото: Комітет виборців України

Центральна виборча комісія взяла до відома перелік місцевих рад, в яких вибори не призначені.

25 жовтня місцеві вибори в Україні не будуть проводитися на окупованій території в 125-ти населених пунктах Донецької області та 146-ти - Луганської.

Центральна виборча комісія на засіданні в п'ятницю, розглянувши подання голів Донецької та Луганської обласних військово-цивільних адміністрацій, взяла до відома перелік місцевих рад, в яких вибори не призначені.

Так, місцеві вибори не призначені в Антрацитівському, Краснодонському, Лутугинському, Перевальському, Попаснянському, Слов'яносербському, Станично-Луганському районах, а також містах Луганську, Алчевську, Антрациті, Брянці, Кіровську, Краснодоні, Красному Лучі, Первомайську, Ровеньках, Свердловську та Стаханові.

У Донецькій області вибори не призначені в Амвросіївському, Артемівському, Волноваському, Мар'їнському, Новоазовському, Старобешівському, Тельманівському, Шахтарському районах, а також у містах Донецьк, Горлівка, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Ясинувата.

Нагадаємо, голови Луганської та Донецької обласних військово-цивільних адміністрацій просять ЦВК визначити, що місцеві вибори в 47 і 127 рад областей відповідно не можуть пройти 25 жовтня, виходячи з міркувань безпеки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація