Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Виявлятимуть нелояльних". Бойовики введуть електронний облік на блокпостах - Міноборони

Терористи хочуть покращити облік до "призову" та запобігти дезертирству.

Бойовики незаконних бандформувань на Донбасі збираються запровадити електронний облік переміщення осіб на КПВВ для посилення контролю та виявлення нелояльних до окупаційного режиму. 

Про це повідомив речник Міноборони на брифінгу. 

"Зокрема, блокпости навколо населених пунктів передбачено обладнати централізованою системою персонального електронного обліку. При цьому, для населення будуть введені електронні перепустки, які забезпечать оперативне застосування обмежень виїзду-в’їзду. Водночас, зазначена система дозволить виявляти "підозрілих осіб" на підставі т.зв. "автоматизованого аналізу" історії переміщень для локалізації проявів нелояльного ставлення населення до російського окупаційного режиму", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що таким чином терористи намагаютсья покращити облік місцевих для призову їх на так звану військову службу в лавах бойовиків, а також запобігати самовільному залишенню місць "служби" окупаційними військами. 

Українські профільні міністерства планують до кінця року "майже з нуля" облаштувати два пункти пропуску на адміністративній межі з анексованим Кримом – "Чонгар" та "Каланчак". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції