Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єрмак розповів, що прискорить звільнення українських полонених

Учасники ТКГ також домовилися про про нові ділянки розведення сил і засобів на передовій на Донбасі.

Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) отримають доступ до українських полонених, яких бойовики незаконно утримують на території ОРДЛО.

Як повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, такої домовленості було досягнуто на зустрічі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в Мінську, йдеться на сайті глави держави.

"Ми домовилися в ТКГ про те, що до місць, де перебувають наші люди на непідконтрольних територіях, буде допущений Червоний Хрест", – сказав керівник Офісу президента в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" на телеканалі "Україна".

Єрмак наголосив, що один з пунктів протоколу останнього засідання ТКГ стосується звільнення українських громадян, утримуваних на непідконтрольних територіях.

Нагадаємо, 13 березня Андрій Єрмак розповів про результати переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську у березні. А видання "Дзеркало тижня" оприлюднило документи, які підписали учасники ТКГ, один із яких був про створення Консультативної ради, куди увійдуть по 10 представників від України та ОРДЛО, а Росія, Німеччина, Франція та ОБСЄ будуть там лише спостерігачами.

Також було ухвалено рішення, що до 18 березня 2020 року у ТКГ мають бути передані списки на обмін за форматом 51 на 40, а до 25 березня – подати загальні списки осіб, які мають бути звільнені в рамках обміну та забезпечити до них доступ Червоного Хреста.

Плейлист 18 відео Тристороння контактна група — Мінські угоди

Для мирного врегулювання ситуації на сході України сформована уповноважена група представників України, ОБСЄ та Росії. Мінські перемовини проводились з метою полегшення дипломатичного вирішення війни на сході України. Головне про узгодження і порушення Мінських угод.

Тристороння контактна група — Мінські угоди

Залиште свій коментар

Вибір редакції