Захарченко заявив про готовність бойовиків відібрати підконтрольну Україні частину Донбасу

Дата публікації
Захарченко заявив про готовність бойовиків відібрати підконтрольну Україні частину Донбасу

Олександр Захарченко / УНІАН

На такі дії бойовики підуть, якщо території "не вдасться звільнити політичними шляхами".

Ватажок терористичної "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що бойовики готові "звільнити" підконтрольні Україні райони Донбасу військовим шляхом, якщо це не вдасться здійснити політичними методами.    

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Ми завжди говорили, що звільнення окупованих територій Донецької та Луганської областей — це наше колективне завдання. І ми завжди говорили, що бажано це зробити політичним шляхом. Якщо ж вони не розуміють, то нагадаю, що ми можемо зробити це і військовим", — заявив Захарченко на прес-конференції в Луганську в п'ятницю, 17 лютого.

Захарченко наголосив, що через енергетичні блокади, які "проводить київська влада", у так званого керівництва "ЛДНР" з'явилося право "робити це самостійно".

"На тій території залишилися наші брати і сестри. І це послання стосується в першу чергу їх — ми про них не забули. Ми пам'ятаємо свій обов'язок перед Краматорськом, ми пам'ятаємо сотні і тисячі замордованих жителів, яких звинуватили в сепаратизмі і тероризмі", — сказав ватажок бойовик.

Так званий глава "ДНР" заявив, що бойовики зроблять все можливе "для земляків.

За словами Захарченка, сьогодні, 17 лютого, ватажки "ЛДНР" вперше не голослівно заявили про "свої права" на територію Луганської та Донецької областей і "справою підтвердили, що про це не забувають".

"Я думаю, що світові лідери, і особливо Європа, задумаються про цю річ, і думаю, в найближчі години там почнеться важка розумова робота, яка дозволить дні через чотири що-небудь вирішити", — сказав Захарченко.

При цьому так звані представники терористичних "ЛДНР" зажадали доступ на об'єкти інфраструктури, які перебувають на територіях під контролем Києва. 

Нагадаємо, апеляційний суд Києва 8 лютого дав дозвіл на затримання ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

Після ліквідації бойовика "Гіві" Захарченко заявив, що Україну варто "внести до списків терористичних організацій".

Між тим, напередодні бойовики вкотре нещадно обстріляли Авдіївку, внаслідок чого загинув мирний житель. Українська прокуратура назвали ці дії терактом.

Авдіївка оговтується після потужного обстрілу

Авдіївка оговтується після потужного обстрілу

Наступна публікація