Акції Tesla серйозно втратили в ціні: чому так сталося

Капіталізація компанії знизилася до 330 млрд доларів.

Виробник електрокарів Tesla втратив у вартості.

Зазначається, що акції американської компанії у вівторок подешевшали на 21,06% — до 330,21 доларів за акцію. Як наслідок, капіталізація компанії знизилася до 307,7 млрд. Подібний показник став найбільшою одноденною втратою від початку лютого.

Котирування Tesla почали знижуватися ще минулого тижня у зв'язку з тим, що компанія оголосила про додаткову емісію на суму 5 млрд, а її другий найбільший акціонер Baillie Gifford & Co. скоротив свою частку.

Окрім того, акції Tesla Inc. впали у вівторок, коли виробник електромобілів пропустив включення в індекс S & P 500, що стало несподіванкою для інвесторів. Про це стало відомо після закриття торгів у п'ятницю, але в понеділок біржі США були зачинені у зв'язку зі святкуванням Дня праці.

Ще одна причина зниження котирувань Tesla у вівторок — новина про партнерство між її конкурентами, компаніями Nikola і General Motors. Вони оголосили про стратегічне партнерство для створення електричного пікапа. У вівторок котирування Nikola виросли на 40,1%, а General Motors — майже на 8%.

Раніше розповідалося про те, що вартість Tesla перевищила 400 млрд доларів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів