Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Електрокар випустять лімітованою серією.

Aston Martin розповів деякі деталі про нову модель ліфтбека Rapid E на електриці. Автівка отримає батарею потужністю 65 кВт із функцією надшвидкої зарядки у 800 В.

Машину випустять лімітованою серією у 155 одиниць, пише CarsCoops.

Компанія опублікувала деякі відомості стосовно внутрішнього устрою електромобіля. Так, надпотужні батареї будуть розміщені спереду, на місці бензинового двигуна. Натомість електричні двигуни встановлять у задній частині авто. Їх спільна потужність 602 кінські сили та 950 Hm крутного моменту.

Aston Martin Rapid E_1

Стосовно ж того, що отримають власники від заявлених агрегатів відомо наступне. У Aston Martin обіцяють, що Rapid E розвиватиме швидкість 100 км/год з місця за 4 секунди. Максимальне прискорення – 250 км/год. Дальність проїзду теж досить непогана. Так, тести із випробувальним циклом WLTP показали, що електрокар може проїхати трохи більше ніж 300 кілометрів на одному заряді.

В Aston Martin також розповіли, що Rapide E зможе якісно видавати заявлену потужність завжди, а не тільки коли батареї повністю заряджені.

Aston Martin Rapid E_2

Нагадаємо, що Євросоюз планує змусити автовиробників активніше просувати електрокари. Новий закон хочуть затвердити до наступних європейських виборів.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції