Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більшість електрозаправок в Європі провалили тест якості

Німецький автомобільний клуб проінспектував роботу зарядних станцій для електромобілів.

Інфраструктура для електромобілів поки залишається не на найкращому рівні розвитку навіть в Європі. У Німеччині Німецький автомобільний клуб ADAC провів рейд по якості зарядних станцій, виставивши їм оцінки за показниками зручності користування, розташування, доступу, інформативності, прозорості цін і швидкості заряду.

У загальній складності асоціація перевірила 53 зарядні станції. Розподіл рівня мереж різних компаній проходило за рейтингом: тільки одна мережа показала себе як "дуже добра", 29 станцій потрапили в розділ "хороші", 17 станцій віднести до "задовільним" і 6 станцій показало, що вони дуже бідні наданих послуг.

Наприклад, стовп Hans-Thoma-Platz 4 в Зіндельфінгені виявився найкращим з усіх і мав посилання на розташування в каталогах і додатках, а також надавав доступ не тільки клієнтам EnBW, а всім, кому це необхідно. На веб-сайті завжди можна перевірити зайнятість зарядної станції. Ціну на споживання електроенергії легко можна знайти на сайті, і в додатку. На самому стовпі вказаний номер телефону гарячої лінії 24/7.

А ось колонки від одного з старожилів оператора Bayernwerk в Мюнхені виявилося складно знайти, а вся інформація винесена на саму колонку. З технічних причин представники ADAC на змогли підключитися до зарядних станцій постачальника Vattenfall в Берліні та Гамбурзі, а також в одному з Stadtwerke Halle в Мерзебурге та у Великому Лейпцигу.

Плюс фахівці відзначили, що на дванадцяти станціях неможливо підключити процес заряду без авторизації доступу. Дві третини зарядок важко розпізнати на вулиці. А багато паркувальних місць занадто малі або розташовано близько до трафіку.

Зазначимо, що минулого тижня компанія "ДТЕК" запустила в Україні мережу електрозаправок Strum. Поки вони працюють у тестовому режимі, але в перспективі обіцяють високу швидкість зарядки, а підключитися до них можна за допомогою програми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції