До Мережі потрапило відео з салоном Tesla Cybertruck

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На кадрах помітно нове оформлення інформаційно-розважальної системи.

До Мережі потрапило відео з салоном електричного пікапу Tesla Cybertruck, на приладовій панелі якого засвітився зовсім новий інтерфейс інформаційно-розважальної системи.

Ролик з’явився YouTube-каналі Hamid Shojaee.

На кадрах помітно, що оновлене програмне забезпечення отримало нові шрифт та іконки, а ще різні кнопки меню, які тепер перемістились до лівої стінки дисплею, поближче до водія.

Варто зауважити, що старт виробництва пікапа Tesla не очікується найближчим часом. Цілком імовірно, що інтерфейс Cybertruck може незабаром з’явитись в електрокарах марки, які вже у продажі, або взагалі прийти на всі авто після чергових оновлень.

На відео також помітно, що у пікапові замість дзеркала заднього виду у салоні встановлено дисплей, на який передається зображення з камери.

Серед інших цікавинок Cybertruck: незвичайний руль зі "зрізаними" верхньою та нижньою частиною і напів дзеркальний скляний дах у салоні.

Раніше експерт пояснив, чому виробництво пікапів Tesla буде "копійчаним". Кузов зі сталі дозволяє відмовитися одразу від декількох етапів виробництва автомобіля.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції