Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ford Mustang планують обладнати повним приводом

У компанії розкрили деякі подробиці про появу нового покоління культового маслкара.

Відомий американський спорткар нового покоління з`явиться до 2021 року і може переїхати на одну з п'яти нових модульних платформ компанії слідом за Ford Explorer і Lincoln Navigator. Про це повідомив в інтерв'ю виданню AutomotiveNews головний виконавчий директор компанії Джеймс Хакетт.

Він зазначив, що з переходом на нову платформу велика ймовірність появи у Ford Mustang повнопривідної трансмісії, крім базового задньопривідного передньомоторного компонування. Такі спорткари зможуть конкурувати з Dodge Challenger GT AWD. Крім того, в 2020 році компанія готується випустити на дороги гібридну модифікацію маслкара.

Джеймс Хакетт підкреслює, що новий модульний "візок" дозволить команді инжернеров деякі вільності відносно перспектив Ford Mustang. Вони будуть працювати над стилістикою і пропорціями машини, щоб зробити її більш стабільною та збалансованою.

Ford Mustang
motor.ru
Ford Mustang 1965

Зазначимо, що Ford Mustang користувався славою класичного задньопривідного спорткара, але в 1965 році у Ford все ж побудували повнопривідну версію у якості експериментальної. Розробляла спорткар компанія Ferguson Research. В результаті Mustang був оснащений передньою торсіонної підвіскою і центральним диференціалом, який перекидав крутний момент між осями в співвідношенні 37/63. Але в результаті маслкар виявився занадто дорогим для серійного виробництва.

Нагадаємо, що американський виробник переглядає модельну лінійку і планує знімати з виробництва деякі лекові моделі і розширювати виробництво позашляховиків.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції