Ford відкличе понад 40 тисяч авто: чому саме та які моделі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це торкнеться США, Канади та Мексики.

Компанія Ford повідомила про відкликання 41 955 автомобілів.

Зазначається, що подібне торкнеться ринків США, Канади та Мексики. З різних причин ремонту підлягають такі моделі, як Ford Expedition і Lincoln Navigator, спорткар Mustang та мінівен Transit Connect.

Повідомляється, що перша кампанія відкликання торкнулася 25 081 одиниці Expedition і Navigator в США та 1 106 позашляховиків – в Канаді, вироблених від 2019 року до теперішнього часу. Причиною для цього стала некоректна робота системи Pre-Collision Assist, яка покликана в автоматичному режимі розпізнавати інших учасників руху і самостійно зупиняти автомобіль в екстреній ситуації.

Друга хвиля відкликання торкнеться 10 460 автомобілів в США, 158 в Канаді і 17 в Мексиці. Йдеться про Mustang 2019-2020 років. У їхньому випадку несправним виявився звуковий сигнал, що попереджає про те, що коробка передач не перебуває в положенні "паркінг", коли двигун вимкнений, а двері закриті. Через цю несправність водій може вийти з автомобіля і не знати, що КПП не переведена в режим "паркінг".

Третя і остання кампанія відкликання зачіпає 5 088 одиниць Transit Connect 2014-2017 років випуску в США і 45 в Канаді. Причина – недостатньо міцне кріплення панорамного даху, що може призвести до задування вітру під час руху і протікання.

Залиште свій коментар

Вибір редакції