Ілон Маск заробив мільярди на стрибку акцій Tesla

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зростання вартості американської компанії збільшує частку Маска у ній.

Неймовірний ріст вартості акцій Tesla збільшив статки Ілона Маска на $9 млрд.

Про це повідомляє видання Electrek.

Судячи з інформації, останні кілька місяців ціна на акції Tesla активно зростала, що привело до нового історичного рекорду вартості цінних паперів американської компанії. Загалом за останні пів року вартість бренду зросла на 100%. При цьому тільки від початку 2020 року його зафіксовано зростання на 12%.

Якщо більш детально, то ринкова вартість Tesla зросла до $85 млрд.

Як наслідок зростають і статки Ілона Маска, якому зараз належить трохи більше 20% активів компанії. Завдяки цьому, за оцінками аналітиків, глава Tesla збільшив вартість своїх активів на $9 млрд.

Таке стало можливо завдяки щедрому плану акціонерів, який був представлений 2018 року. Кожне збільшення ринкової капіталізації Tesla на $50 млрд призведе до того, що Маск отримає певну кількість акцій, вартість яких наразі становить $800 млн.

Якщо Tesla досягне ринкової капіталізації у $650 млрд, він на той момент буде володіти приблизно 30% компанії, що буде еквівалентно $195 млрд. Це зробить його найбагатшою людиною на планеті.

Нагадаємо, що вже стартували продажі китайських Tesla Model 3, які на локальному ринку обійдуться покупцям у $43 тисячі. Ціну значно знизили субсидії китайського уряду.

Відео Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Майже 150 тисяч замовили нове авто компанії Тесла лише за дві доби після презентації! І це без жодної реклами та просування. Тому сміливо можна сказати: майбутнє вже тут і зараз. І саме нова автівка Тесли – кібер-трак – стала черговим доказом цього. У соцмережах автівку безперестанку обговорюють вже третю добу. Кажуть, Ілон Маск перевершив самого себе і створив настільки неоднозначний транспорт, що знайти байдужого до нового пікапа майже неможливо. Якщо ви раптом пропустили цю гучну новину – зараз ми розповімо вам, що саме так збурило соцмережі. 

Нова Тесла: чим вразив новий кібертрак Ілона Маска

Залиште свій коментар

Вибір редакції