Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін схвалив сучасну автоматичну фіксацію порушень ПДР

Кабінет Міністрів розширив список легальних сучасних засобів контролю безпеки на дорогах.

На засіданні в Кабінеті Міністрів України 3 жовтня затвердили впровадження сучасної фото - і відеофіксації порушень правил дорожнього руху, а також розширили список технічних засобів дистанційного контролю. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційному порталі уряду.

Досі контроль за швидкістю міг здійснюватися виключно за допомогою TruCAM або "Візир", але тепер в список включені різні типи технічних засобів для дистанційного стеження за дотриманням правил дорожнього руху. Відтепер разом з використанням дистанційного контролю швидкості дозволено використання засобів для визначення його просторово-часових координат і засобів з функцією фото - і відеофіксації порушень в автоматичному режимі.

Схвалене рішення вносить відповідні зміни в Технічний регламент законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. І в уряді очікують, що такий контроль дозволить значно підвищити безпеку на дорогах країни.

Нагадаємо, що у Вишгородському районі Київської області повідомили про те, що запустили 46 камер відеоспостереження за дотриманням правил дорожнього руху.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції