Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позашляховик значно виріс у розмірах.

У Лос-Анджелесі представили оновлений позашляховик Cadillac Escalade, який став ще більшим за розмірами.

Про це повідомляє пресслужба Cadillac.

Автомобіль отримав все той самий 6,2-літровий двигун V8, але у компанії стверджують, що він був серйозно допрацьований. Мотор видає 420 к. с.

Крім того, гаму силових установок Escalade вперше поповнив дизель. Авто отримало рядну "шістку" Duramax, як і в інших співплатформених моделях General Motors. Мотор розвиває 280 к. с., а кількість тяги в обох силових агрегатів виявився ідентичним – 623 Нм. Працювати їм доведеться у парі з 10-ступінчастим автоматом і опціональною системою повного приводу.

Також повідомляється, що зі зміною поколінь Escalade виріс до небачених розмірів. Простір для ніг пасажирів начебто зросла на 40% до 880 мм

У стандарті позашляховик оснащується 22-дюймовими колесами і новою незалежною підвіскою позаду. Для Escalade традиційно запропонували адаптивні амортизатори Magnetic Ride Control, але зі зміною поколінь у позашляховика з'явилася і опціональна пневматична підвіска. Вона здатна змінювати величину дорожнього просвіту як автоматично, так і на вимогу. Крім того, за доплату доступно ще й блокування заднього диференціала з електронним управлінням.

У салоні Escalade з'явився новий 38-дюймовий вигнутий екран. Cadillac стверджували, що позашляховик отримає найбільший екран в індустрії, але фактично він виявився складеним з трьох частин.

Також заявлено, що Escalade отримав автопілот. Електроніка може не тільки вести автомобіль по прямій лінії, але і змінює ряд. При цьому багато в чому водієві необхідно контролювати поведінку позашляховика.

Раніше General Motors оголосив, коли пустить в серію свій электропикап. Автомобіль повинен скласти конкуренцію Tesla Cybertruck.

Залиште свій коментар

Вибір редакції