Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Платформу авто можна адаптувати під вісім різних транспортних засобів.

10 вересня на Франкфуртському автосалоні Німецький аерокосмічний центр (DLR) представив свій перший безпілотник UMV People Mover.

Автомобіль планують впроваджувати замість міського транспорту, пише DLR.

Судячи з повідомлення, безпілотник був створений на модульній платформі, розмір якої можна змінювати і розміщувати на ній верхні капсули різного розміру та призначення. Всього в DLR є вісім варіантів безпілотного авто для різних потреб, які вони можуть випустити на своїй платформі.

Дослідники створили варіант UMV People Mover як першого керованого прототипу. Він розрахований на чотирьох осіб і призначений для використання як автономного шатла в міських районах. Наприклад, безпілотники можна прив'язати до додатку на смартфоні, за допомогою якого можна буде викликати один з них.

Користувач просто викликає авто через додаток і відкриває його за допомогою інтерфейсу в бічному вікні.

Безпілотник отримав мінімалістичний дизайн. Всередині розташовано чотири крісла і два монітори. На них відображається інформація про час у дорозі, маршрут і стан транспортного засобу. Типовий час поїздки повинна займати від восьми до 20 хвилин.

Безпілотник орієнтується у просторі завдяки лідарам, радіолокаційним датчикам і камерам, які розташовані на даху, в передньому бампері і на спеціальних панелях.

Представлений виставковий зразок ще не повністю автономний – ним управляють через бічну ручку.

Раніше машину-робота CityBot, схожу на "Валл-І", показали на тизері. Безпілотник можна використовувати для перевезення пасажирів або вантажів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції