У Раді спіймали першого кнопкодава 9-го скликання

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ним виявився депутат-мажоритарник.

У Верховній Раді 9-го скликання зафіксували першого депутата-кнопкодава – мажоритарника Олександра Ковальова.

Про це повідомляє громадський рух "ЧЕСНО".

"Громадський рух ЧЕСНО зафіксував перший випадок кнопкодавства у Верховній Раді 9-го скликання. Ст. 84 Конституції України порушив позафракційний нардеп, мажоритарник-самовисуванець з Донеччини Олександр Ковальов. Сталося це на ранковому засіданні ВРУ 10 вересня під час голосування за президентський законопроект про імпічмент", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за результатами голосуванням і Ковальов натиснув "за" і його колега поруч – мажоритарник Максим Єфімов.

Сам Ковальов спочатку заперечував, що кнопкодавив, але згодом визнав це.

"[Ставлюся до кнопкодавства] дуже негативно ... Там видно, що я кнопку натиснув? Погано, дуже жахливо ... Якщо взяти систему зважування гріхів, що порушено за якісь періоди, то нехай це буде найбільш маленький гріх, тому що вже порушено більше ... Якщо вже боротися за Конституцію, то давайте з більшого боротися, а кнопка ... ", - заявив депутат.

Єфімов же, своєю чергою, намагався віджартуватися на запитання про кнопкодавство його колеги.

"Магія була в тому, що я заліз під ручку і натискав на кнопку ... Я був під столом і натискав на кнопку. Відчепіться від мене, будь ласка", - прокоментував нардеп.

Єфімов та Ковальов були обрані на округах Донецької області як самовисуванці. Переважна більшість округу Ковальова розташована на окупованій території, а тому він переміг, маючи всього 220 голосів за свою кандидатуру.

Нагадаємо,  3 вересня під час другої сесії Верховної Ради 9-го скликання проголосували за закон про зняття депутатської недоторканності. Законопроєкт №7203 Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) підтримали 373 нардепи.

Народні депутати під час засідання Верховної Ради 3 вересня також підтримали постанову про направлення законопроєкту про внесення змін до Конституції України (щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи)  до Конституційного суду для отримання висновку. Зміни передбачать скорочення депутатського складу, перехід на пропорційну систему та обов'язковий іспит з української мови для кандидатів у нардепи.

Відео Нардеп Олег Барна обматюкав журналіста, якій присоромив його за "кнопкодавство"

Відео інциденту журналіст виклав на своїй сторінці в соцмережі. На ньому видно, як Барна агресивно реагує на запитання журналіста про причини голосування за інших колег у Верховній Раді. Коли журналіст запитав депутата, чи не соромно йому "кнопкодавити", політик облаяв його і пішов.

Нардеп Олег Барна обматюкав журналіста, якій присоромив його за "кнопкодавство"

Залиште свій коментар

Вибір редакції