Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Nissan пропонує не користуватися шиномонтажем

Нова система контролю потрібного тиску в шинах дозволить без перевірки підкачувати гуму до необхідного значення.

Практично всі нові автомобілі компанії Nissan оснащені функцією контролю тиску в шинах, який повідомляє, коли пора додати повітря в покришку. Тепер же нова система Nissan Easy-Fill Tire Alert зробить підкачку ще зручніше.

Робота Easy-Fill Tire Alert полягає в тому, що автомобіль буде сигналізувати про процес і подасть сигнал, коли повітря досягне необхідного тиску. Це дозволить підкачувати шини без заїзду на станцію шиномонтажу для перевірки і без використання портативних пристроїв. Не доведеться так само дивитися на табличці в автомобілі необхідний тиск, автомобіль все зробить за вас.

Nissan, шины, шини
thedrive.com

Користуватися системою дуже просто. Досить припаркувати автомобіль не вимикаючи двигун. Коли повітря буде надходити в покришку, то зовнішні сигнальні вогні машини будуть мигати, вказуючи, що Easy-Fill Tire Alert контролює тиск. При досягненні необхідного значення, автомобіль подасть сигнал і "підморгне" три рази, повідомляючи про завершення процесу.

Поки нова розробка доступна для американського ринку і буде встановлюватися на моделі Altima, Armada, LEAF, Maxima, Murano, Pathfinder, Rogue (X-Trail), Rogue Sport, Sentra, TITAN, Versa і Versa Note.

Дані Національної адміністрації безпеки дорожнього руху (NHTSA) повідомляють, що чотири з п'яти автомобілів їздять з неправильно надутими шинами із занадто великим або занадто малим тиском повітря. Крім того, правильно наповнені шини дозволять економити паливо і продовжити термін служби покришок на 7,5 тисяч кілометрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції